Agencja Impresaryjna DETE działa na polskim rynku koncertowym od 1993 roku, zyskując w tym czasie opinię wiarygodnego i zaufanego partnera zarówno dla Kontrahentów z sektora prywatnego i publicznego, jak również dla artystów sceny muzycznej, kabaretowej i szeroko pojętej sfery eventowej.

Agencja specjalizuje się w kompleksowej organizacji imprez plenerowych, zamkniętych i biletowanych, posiadając w swojej ofercie szeroką gamę występów artystycznych oraz usług z zakresu obsługi technicznej.

Nasze doświadczenie, połączone z dynamiką i kreatywnością, umożliwia zapewnienie Klientowi pełnej obsługi i doradztwa z uwzględnieniem Jego indywidualnych właściwości i potrzeb, w szczególności w zakresie opracowania scenariusza i doboru artystów odpowiednich dla charakteru imprezy.

Długoletnia współpraca i serdeczne kontakty z artystami sceny kabaretowej i muzycznej (w tym w kilku przypadkach na wyłączność) umożliwia nam konkurencyjność cenową oraz dostosowanie występów artystycznych do życzeń Klienta.

Gwarantujemy również szybkie i profesjonalne sporządzanie kompleksowych ofert artystycznych, formułowanie umów koncertowych konsultowanych w ramach bieżącej obsługi prawnej, a także komunikatywność i otwartość w kontaktach z Klientem. Przywiązując wagę do zaufania i osobistego kontaktu z Klientem, jesteśmy jednostką dynamiczną i nowoczesną, świadomą istotności środków elektronicznych.

Agencja Impresaryjna DETE to Twój zaufany Partner
w organizacji imprez.

Zapraszamy do współpracy !